Support 89 88 78 30

Bjarne Bojsen Nikolajsen
Support
bbn@ibinder.dk


iBinder Support
support@iBinder.dk


Jens Hald
Support
jha@ibinder.dk


Jogvan Elias Thomsen
Teknisk chef DK, Partner
jet@iBinder.dk


Lars Huusom
Support
lh@iBinder.dk

Bogholderi 70 10 14 00

Anders Palmelund
Logistik og bogholderi
44 35 07 68
ap@iBinder.dk

Alle A til Å

Anders Palmelund
Logistik og bogholderi
44 35 07 68
ap@iBinder.dk


Bjarne Bojsen Nikolajsen
Support
89 87 04 29
bbn@ibinder.dk


Jens Hald
Support
89 88 29 15
jha@ibinder.dk


Jogvan Elias Thomsen
Teknisk chef DK, Partner
89 88 78 26
jet@iBinder.dk


Lars Huusom
Support
89 88 78 28
lh@iBinder.dk


Ole Folmann
Salgschef DK, Partner
89 88 78 27
of@iBinder.dk

Nordjylland

Ole Folmann
Salgschef DK, Partner
89 88 78 27
of@iBinder.dk

Midtjylland

Ole Folmann
Salgschef DK, Partner
89 88 78 27
of@iBinder.dk

Aarhus

Ole Folmann
Salgschef DK, Partner
89 88 78 27
of@iBinder.dk

Syddanmark

Ole Folmann
Salgschef DK, Partner
89 88 78 27
of@iBinder.dk

Sjælland

Ole Folmann
Salgschef DK, Partner
89 88 78 27
of@iBinder.dk

Nordsjælland

Ole Folmann
Salgschef DK, Partner
89 88 78 27
of@iBinder.dk

København

Ole Folmann
Salgschef DK, Partner
89 88 78 27
of@iBinder.dk

Bornholm

Ole Folmann
Salgschef DK, Partner
89 88 78 27
of@iBinder.dk

Uppsala 018 - 265 05 50

Ulf Olsson
Salg
08 - 559 317 72
ulf.olsson@ibinder.se


Marcus Bernhardsson
Salg
08 - 559 317 71
marcus.bernhardsson@ibinder.se

Västerås 08 - 559 317 72

Lars Ekman
Salg
016 - 550 61 71
lars.ekman@ibinder.se

Stockholm 08 - 55 93 17 70

Ulf Olsson
Salg
08 - 559 317 72
ulf.olsson@ibinder.se


Marcus Bernhardsson
Salg
08 - 559 317 71
marcus.bernhardsson@ibinder.se

Eskilstuna 08 - 559 317 72

Lars Ekman
Salg
016 - 550 61 71
lars.ekman@ibinder.se

Örebro 019 - 764 05 40

Tom Nilsson
Salg
019 - 764 05 44
tom.nilsson@ibinder.se

Karlstad 019 - 764 05 40

Tom Nilsson
Salg
019 - 764 05 44
tom.nilsson@ibinder.se

Linköping 013 - 480 49 50

Stefan Wijk
Salg
013 - 480 49 53
stefan.wijk@ibinder.se


Jan Kennertsson
Salg
036 - 585 16 61
jan.kennertsson@ibinder.se

Jönköping 036 - 585 16 61

Jan Kennertsson
Salg
036 - 585 16 61
jan.kennertsson@ibinder.se

Växjö 0470 - 32 59 00

Jasmine Timerdal
Salg
0470 - 32 59 02
jasmine.timerdal@ibinder.se

Göteborg 031 - 730 40 50

Robert Nilsson
Title_CEO
019 - 764 05 41
robert.nilsson@ibinder.se


Patrik Emvall
Salg
031-730 40 52
patrik.emvall@ibinder.se


Malin M Waldestål
Salg
035 - 299 54 51
malin.waldestal@ibinder.se


Jan Kennertsson
Salg
036 - 585 16 61
jan.kennertsson@ibinder.se

Halmstad 040 - 674 76 70

Malin M Waldestål
Salg
035 - 299 54 51
malin.waldestal@ibinder.se

Malmö 040 - 674 76 70

Mats Malmberg
Salg
040 - 674 76 72
mats.malmberg@ibinder.se

Vores supporttelefoner er åbne:

Mandag til torsdag kl. 8:00 - 16:00
Fredag kl. 8:00 - 15:00

Som noget nyt kan du nu også live-chatte med vores support.

Tryk på den grønne knap i nederste venstre hjørne.
Omstilling: 89 88 78 29 Support: 89 88 78 30 support@ibinder.dk Danmark (Dansk)